GDPR informace

1. Společnost Seltech s.r.o, se sídlem Ke Březině, zapsaná  254203 C, Městský soud v Praze

zpracovává v případě dodávek služeb, ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dříve i dále jen „Nařízení“)

2.Jméno, přijmení, e-mail, adresa a telefon je nutné zpracovat pro dodávek služeb, techniky a komunikace.
Tyto osobní údaje budou společností Seltech s.r.o. zpracovávány po dobu 3 let.

3. Zpracování osobních údajů je prováděno společností Seltech s.r.o. tedy správcem osobních údajů, osobní údaje však pro tuto společnost mohou zpracovávat i tito zpracovatelé: VYPSAT DALŠÍ ZPRACOVATELE (např. reklamní agentura)

4. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo: požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, o požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, o vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, o požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů – tento výmaz však bude mít za následek ukončení jednání o smlouvě, o v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů

Kontakt 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.